Szybki kontakt:

Art-Film Studio


ul.Szajnowicza 22
96-500 Sochaczew
tel. -(46)8630860
tel.kom.- 601-211-083
e-mail: Napisz do Art-Film Studio


Znalazłeś błąd na stronie napisz
e-mail: Webmaster
Społecznościowe:

[Rozmiar: 1832 bajtów]

Ślub


Tak wyglądają nasze Śluby


FOTO


Reportaż ślubny to rejestracja wydarzeń, pozbawiona ingerencji ze strony naszego fotografa. O tym czy zdjęcia będą romantyczne, artystyczne, zwariowane czy inne tak naprawdę decydujecie Wy sami poprzez swoje zachowanie. Reportaż w elegancki sposób opowiada historię oraz oddaje atmosferę Waszego ślubu i wesela. Uzupełnienie reportażu o dowolną sesję fotograficzną wzbogaci album. Albumy ślubne traktujemy jak nasz znak rozpoznawczy. Dbamy o ich jakość i atrakcyjność. Każdy album to przemyślana koncepcja stylistyczna i graficzna przygotowywana przez naszego grafika, która pozwala lepiej ukazać chronologię wydarzeń.
Sesja fotograficzna plenerowa  jest autorskim przedsięwzięciem, które zaplanował z Wami nasz fotograf. Na planie zdjęciowym jesteście tylko Wy i fotograf co stworzy kameralny nastrój.  Sesja może być zorganizowana w dowolnie wybranym przez Was miejscu, zrealizowana bez pośpiechu, sztywnych reguł czemu sprzyjają inspirująca architektura oraz przyroda.
Album tradycyjny można uzupełnić o album cyfrowy czyli wybrane 200-500 zdjęć z całej uroczystości w formie pokazu slajdów na DVD.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy gdzie będą mogli państwo zobaczyć zdjęcia naszej produkcji.


VIDEO


Sami decydujecie jak długi ma być Wasz film i co ma zawierać. U nas nie zobaczycie szablonów. Każdy materiał jest traktowany indywidualnie co pozwala stworzyć film który odzwierciedla panującą atmosferę na ślubie i weselu. Zmontowany materiał rejestrujemy na 1-2 płytach DVD z personalizowanym nadrukiem, oraz etui z drukowana okładką. Materiał HD rejestrujemy na pojedynczej płcie Blue-ray.
Mogą Państwo zamówić następujące usługi:


  • rejestrację ślubu i wesela na kilka kamer
  • teledysk z artystycznej sesji plenerowej
  • wysięgnik kamerowy
  • filmowanie w technologii HD
  • 45 minutowy skrót filmowy z uroczystości ślubnej zawierający najważniejsze wydarzenia dnia
  • Kopie filmu dla gości

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy gdzie będą mogli państwo zobaczyć filmy naszej produkcji.


Losowe zdjęcia


Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

Strona główna Mapa Strony Kontakt